لباس

اشتراک گذاشته شده با :

شلوار

۵ ست لباس پیشنهادی با شلوار طوسی
۵ ست لباس پیشنهادی با شلوار طوسی
خوشتیپ بودن یک هنره . مخصوصا اگر تلاش کنیم با موجودی لباسهای داخل کمدمون ست های زیبا درست کنیم و بپوشیم. رنگی رنگی برای اینکه بتونه در این بخش از زندگی رنگی تون کمک کنه، امروز براتون ۵ ست لباس با شلوار طوسی چیده تا با دیدنشون ایده بگیرید و بعد تلاش کنید یکی از خوشتیپ ترین دختران رنگی دنیا بشین

نکاتی درباره پوشاندن چربی های اضافه با لباس
نکاتی درباره پوشاندن چربی های اضافه با لباس
بهترین لباس برای هر فردی ، لباسی است که مناسب اندام و بدن آن فرد باشد و پیدا کردن آن بسیار مهم و ضروری است . این موضوع زمانی اهمیت بیشتری پیدا می کند که اندازه های طبیعی بدن از چارچوب استاندارد خود خارج شوند و مشکلاتی در پوشیدن لباس های دلخواه ایجاد کنند. یکی از این مشکلات، بزرگی شکم و پهلوها و تجمع بیش از حد چربی در این منطقه است. اگر شما هم از داشتن شکمی بزرگ رنج می برید، به نکاتی که در اینجا ذکر می شود، توجه کرده و به کار بگیرید.
نمایش هماهنگ لباس ها روی تن شما
نمایش هماهنگ لباس ها روی تن شما
کمد لباس های شما هم ممکن است پر از لباس هایی باشد که تا دیده اید، خریده اید و حالا نمی دانید آنها را با چه بپوشید؟ لباس های پر طرح و نقشی که نمی دانید چطور به تن کنید؟ و مسائلی از این دست. این مطلب به شما کمک می کند تا لباس های تان را به آسانی با هم هماهنگ کنید و سبک شخصی خود را خلق کنید…
خرید لباس برای نوزاد، به چه نکاتی دقت کنید؟
با وجود تعداد زیادی از لباس های زیبا و پر زرق و برق که این روزها در دسترس اند، شاید فکر کنید که خرید لباس برای کودک تان کاری آسان باشد. اما چگونه می توانید انتخابی درست داشته باشید؟ ما شما را در این راه یاری خواهیم کرد.
بچه ها چطور خودشان لباس بپوشند؟
بچه ها چطور خودشان لباس بپوشند؟
چطور به کودک مان بیاموزیم که لباس هایش را خودش بپوشد؟ هر روز صبح، ماجرا از همین قرار است. شما به او می گویید: « برو لباست را بپوش! » و یک ربع بعد، کودک شما با زیر شلواری وسط سالن خانه ایستاده است. چه باید کرد؟!
لباس های راحتی نوزادی دخترانه؛ خنک
لباس های راحتی نوزادی دخترانه؛ خنک
تابستان، هنوز هم تمام نشده است. گرمای روزهای گرم تابستان، در میانه های این روزهای پاییزی هم حکمرانی می کند. پوشاندن لباس خنک و خانگی به تن نوزادان، اگر چه در طول شب و صبح ها، توصیه نمی شود، اما در میانه روز که هوا گرم می شود، یک لباس خنک می تواند نوزادان مان را زیبا و سرحال نشان دهد. در اینجا مجموعه ای از لباس های سرهمی نوزادی دخترانه را به شما معرفی می کنیم که زیردکمه ای آستین دار وبدون آستین بوده و به همراه وبلوز وشلوار ارائه شده اند.
قواعد لباس پوشیدن در جاهای خاص!
قواعد لباس پوشیدن در جاهای خاص!
لباسی که شما می پوشید پر است از علائم و نشانه های مخفی؛ نشانه هایی که اگر درست انتخاب نشوند باوجود همه شایستگی های تان در بستن یک قرارداد یا مصاحبه کاری اجازه نمی دهند شما موفق باشید! شما باید تصویری درست از شخصیت تان ارائه دهید؛ شخصیتی محکم، با اقتدار و تاثیرگذار. بنابراین باید سخت مراقب لباس پوشیدن تان باشید و فراموش نکنید سبک و سیاق لباس پوشیدن شما معتبرترین معرفی است که می توانید بدون هیچ دردسری برای خودتان دست و پا کنید. اگر قرار است در یک مصاحبه کاری پیروز باشید و فردی موفق جلوه کنید از ه…
لباس قرمز بپوشید، ترس‎تان بریزد!
لباس قرمز بپوشید، ترس‎تان بریزد!
رنگ قرمز یکی از رنگ هایی است که در این فصل بسیار پوشیده می شود. رنگ قرمز و تمامی متعلقاتش؛ شرابی، زرشکی، صورتی و ... به شما اعتماد بنفس زیادی می دهد. در این جا نگاهی می اندازیم به چند پیشنهاد در پوشیدن لباس هایی به این رنگ ها.
لباس مردانه راحتی برای یک مصاحبه کاری
لباس مردانه راحتی برای یک مصاحبه کاری
لباس پوشیدن برای مصاحبه کاری فرآیند ساده ای است اما به شرط آنکه بدانید چه بپوشید. مهم ترین بخش آن تصمیم گیری و تعیین لباس راحت برای مصاحبه کاری است، به طوری که نه خیلی رسمی و نه خیلی غیررسمی باشد. دربیشتر مواقع، از شما خواسته می شود که برای مصاحبه لباس کاری راحت بپوشید اما آنچه باید بپوشید را دقیقاً مشخص نمی کنند. گذشته از همه این ها، لباس کاری راحت به چه معنی است؟ لباس موقر، لباس با پاپیون مشکی، لباس های رسمی – همه این لباس ها تعریف مشخصی دارند و انتخاب از بین آنها آسان تر است. اما در مورد لبا…
این لباس های مردانه شیک!
این لباس های مردانه شیک!
مجموعه لباس های مردانه ای که در اینجا می بینید مربوط به مارک و برند خاصی نیست اما جمعی از طراحان در گردآوری آن دست داشته اند زیرا هر یک از بخش های لباس شامل کت ، شلوار ، کاپشن، پیراهن، ژاکت و… متعلق به یک برند بوده و حاصل کار ژورنالی شیک و مورد پسند عموم بدست آمده است .